Ramush Haradinaj ishte në Francë për të ndjekur Kampionatin Europian, por nuk u ndalua (Fotot)

Pikëpyetje të shumta vazhdojnë të qëndrojnë mbi arrestimin e Ramush Haradinajt nga policia franceze. Zyrtarisht thuhet se ish -kreu i UÇK -së ëshët ndaluar në bazë të një urdhër - arresti të lëshuar nga Serbia që në vitin 2004. Por Haradinaj ka hyrë edhe herë të tjera në Francë dhe nuk është ndaluar. Rasti i fundit është ai në Kampionatin Europian ku Haradinaj ndoqi disa ndeshje të kombëtares, siç e tregojnë edhe këto foto. /Lapsi.al

Image may contain: 6 people, people smiling, people standing and outdoor

Image may contain: 2 people, people standing and stadium

Image may contain: 10 people, people standing and outdoor

Image may contain: one or more people, stadium, crowd and outdoor

Image may contain: 4 people, people standing and outdoor

Image may contain: 3 people, people standing and outdoor

Komentet

Add new comment