Mbytja në rezervuarin e Mëzezit, polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 12-vjeçarit (FOTO/VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë. Dy fëmijë kanë rënë në liqenin e

Polumbarët e forcave RENEA kanë nxjerrë nga ujërat e rezervuarit të Mëzezit trupin e pajetë të 12-vjeçarit Fatos Gurakuçi, i cili u mbyt teksa luante aty pranë bashkë me motrëne tij 15-vjecare, Emanuela Gurakuçi. Kjo e fundit u nxorr nga liqeni dhe ndodhet në spital në gjendje jashtë rrezikut për jetën. Lapsi.al sjell foto dhe video nga kjo ngjarje.

/LAPSI.AL/

Video: 

Komentet

Add new comment