Tjetër viktimë nga i ftohti, një grua në Durrës gjendet e vdekur në banesë

Shkon në 5 numri total i viktima si pasojë e motit të keq në Shqipëri. Së fundi raportohet se një grua është gjetur e pajetë në qytetin e Durrësit. Ajo është e moshës 67-vjeçare dhe mendohet se ka ndërruar jetë prej tre ditësh.Trupi i saj u gjet në banesë nga forcat zjarrfikëse. Pritet që ekspertiza mjeko-ligjore të përcaktojë shkaqet e vdekjes, por dyshohet paraprakisht se vdekja i ka ardhur nga i ftohti. E moshuara jetonte vetëm.

/LAPSI.AL/

 

 

Komentet

Comments

Fakir, na rrufsh bolet mas ekspertizes mjeko-ligjore!

Ne permbytjet e zones se Shkodres e Lezhes kur uji mbuloi me mijra hektare, nuk pati asnje viktime e megjithate "opozita" socialiste shperthente ne mallkime me mediat e saj, per qeverine Berisha. Vetem kater-pese dite ulje temperaturash e rreshje debore e kemi pese viktima e del ky rugaci anonim me gjuhe banale kunder dhenies se lajmit. Tete viktima pati edhe ne Itali, por ne proporcion me numurin e popullsise qe eshte 60 milione banore, bejeni vete krahasimin me 5 viktima ne dy miljone e gjysem banore.

E gezofsh emrin qe i ke vene vehtes! Andej nga anet tona lehesit i themi zagar. Une i kam kthyer monedhen rrugacit ashtu sic po t'a kthej edhe ty.

Add new comment