Ikin dritat në sallë, takimi Selami-Basha në Shkodër fillon me vonesë

Ndërprerja e energjisë elektrike ka shtyrë takimin në Shkodër të dy kandidatëve në garë për kreun e PD-së, Eduard Selami dhe Lulzim Basha.

Pikërisht në momentin kur duhet të niste aktiviteti në kinema Millenium, në orën 19:30, kanë ikur dritat.

Energjia eshte rikthyer rreth ores 20:15 dhe takimi Selami-Basha me anetaresine ka vijuar normalisht.

/Oranews.tv/

Komentet

Add new comment