FOTO/ Ky është Seit Sorra, qytetari që u përplas për vdekje nga deputeti

Në foto është tregtari Seit Sorra, 54 vjeçari që mëngjesin e sotëm humbi jetën nga përplasja e makinës së deputetit, Aqif Rakipi.

Ende pa kaluar 24 orë, deputeti la qelinë, pasi do të ndiqet penalisht në gjendje të lirë.

54-vjeçari ka qenë duke ardhur nga Durrësi në Tiranë dhe sapo ka zbritur nga një furgon ka tentuar që të kalojë rrugën jo në mbikalim por në autostradë, kur është përplasur për vdekje nga makina e deputetit.

Komentet

Comments

Te pakten deputeti te mos kerkoje demshperblim per gervishtje makine,pa qe eshte i pafajshem ,kjo nuk ka diskutim.

Add new comment