FOTO/ Vajza e Edi Ramës nxjerr pa dashje foto nga brenda shtëpisë së Surrelit

Vajza e kryeministrit Edi Rama, Rea Xhillari ka publikuar disa foto ne “Instagram” të një shtëpie, e cila ngjan me atë të kreut të qeverisë. Shtëpia e Edi Ramës ka ngjallur shpesh interes, pasi nuk ka dalë asnjë foto nga brenda e saj.

Por fotot e Reas ne “Intagram” krijojne idenë se bëhet fjalë për të. Rama gjithmonë e ka përshkruar shtëpinë e tij si të thjeshtë, të pasuvatuar dhe me shumë punime druri e dritare te mëdha. A duket kështu shtëpia e Ramës? Këtë nuk mund ta themi me siguri.

Rea Xhillari, vajza e bashkëshortes së Kryeministrit Rama ka publikuar disa foto në “Story” në Instagram disa foto të një ndërtese, e cila nga përshkrimi është mjaft e ngjashme me shtëpinë e Kryeministrit në Surrel.

Gjelbërimi dhe mobiljet e thjeshta të drurit, muret e betonizuara të bëjnë të mendosh se Rea ka publikuar pamje se si duket shtëpia e Kryeministrit në Surrel.

rea 3

rea 1

 

Komentet

Comments

Ore ca kara qe jeni. Pse ore, duhet qe Kryeministri i Shqiperise te jetoje ne mizerabilitet qe te kenaqeni juve? Iku koha e barazise komuniste. Zengjini eshte zengjin dhe fukarai - fukara. Pike. Do thoni ju: zengjin me parate e popullit ? Po or po, si gjithe politikane e tjere ne bote. Zengjin me parate e popullit... Pse si mendoni ju, qe Eddi Rama u be kryeminister per te zgjidhur hallet e popullit dhe te ndertoje Shqiperine ? Kaq naive jeni ? Jo or jo. Per te zgjidhur hallet e tija dhe gjithe shpures qe i vete nga mbrapa.

Ore ca kara qe jeni. Pse ore, duhet qe Kryeministri i Shqiperise te jetoje ne mizerabilitet qe te kenaqeni juve? Iku koha e barazise komuniste. Zengjini eshte zengjin dhe fukarai - fukara. Pike. Do thoni ju: zengjin me parate e popullit ? Po or po, si gjithe politikane e tjere ne bote. Zengjin me parate e popullit... Pse si mendoni ju, qe Eddi Rama u be kryeminister per te zgjidhur hallet e popullit dhe te ndertoje Shqiperine ? Kaq naive jeni ? Jo or jo. Per te zgjidhur hallet e tija dhe gjithe shpures qe i vete nga mbrapa.

Ore ca kara qe jeni. Pse ore, duhet qe Kryeministri i Shqiperise te jetoje ne mizerabilitet qe te kenaqeni juve? Iku koha e barazise komuniste. Zengjini eshte zengjin dhe fukarai - fukara. Pike. Do thoni ju: zengjin me parate e popullit ? Po or po, si gjithe politikane e tjere ne bote. Zengjin me parate e popullit... Pse si mendoni ju, qe Eddi Rama u be kryeminister per te zgjidhur hallet e popullit dhe te ndertoje Shqiperine ? Kaq naive jeni ? Jo or jo. Per te zgjidhur hallet e tija dhe gjithe shpures qe i vete nga mbrapa.

Ore ca kara qe jeni. Pse ore, duhet qe Kryeministri i Shqiperise te jetoje ne mizerabilitet qe te kenaqeni juve? Iku koha e barazise komuniste. Zengjini eshte zengjin dhe fukarai - fukara. Pike. Do thoni ju: zengjin me parate e popullit ? Po or po, si gjithe politikane e tjere ne bote. Zengjin me parate e popullit... Pse si mendoni ju, qe Eddi Rama u be kryeminister per te zgjidhur hallet e popullit dhe te ndertoje Shqiperine ? Kaq naive jeni ? Jo or jo. Per te zgjidhur hallet e tija dhe gjithe shpures qe i vete nga mbrapa.

Kjo eshte nje shtepi ne Vietnam nga Nishizawa Architects!

Kjo eshte nje shtepi ne Vietnam nga Nishizawa Architects!

Cudi shkalla alla fshati paska faqen e dukshme te pa lyer ku kane dale alget nga lageshtia.

O bambi ,qeke pall @ari komplet or daku. Mos jep men tjerve kur nuk t pjerdh kurkush. Koncepti i popullit t barabart vdiq bashk me sistemin komunist.Tani poplli eshte shumeshtresesh qysh nga pabuksat der te bilioneret.Per ke shtres t popllit po flet ???

Add new comment