VIDEO/ Skandal në gjimnazin “Qemal Stafa”, mësuesja loz “kala dibrançe” me nxënësit në klasë

Një video e pazakontë është publikuar dje nga emisioni investigativ “Stop” në Tv Klan.

Pamjet filmike tregojnë se si një mësuese e gjimnazit “Qemal Stafa” luan “kala dibrançe” në mes të klasës me nxënësit.

Mësuesja që argëtohet me këtë lojë në ditën e parë të shkollës quhet Arta Shehu dhe jep lëndën e matematikës.

(Momenti i skandalit, minuta 3:09)

Video: 

Komentet

Comments

shikoni skandalet seksale or mik,pa se luajti mesuesja nuk eshte ndnje skandal.....

komplet kunder ketij mentaliteti te medias shqiptare per te denigruar dhe shkaterruar jeten e personave me emer e mbiemer. ajo mesuese vertete ka gabuar dhe faji eshte i sistemit dhe standarteve te rekrutimit te mesuesve ne shqiperi, dmth "me mik" e parti, nuk me duket e drejte qe tashi kjo te behet kurban e nje sistemi te qelbur. keshtu coni drejt vetvrasjes personat. media idiote.

Po si mor anonymsa, edhe në këtë rast keni guximin me e mbrojt mësuesen debile? Po çfarë duhej të bënte media; ta duartrokiste mësuesen hajvane që ka për detyrë primare të edukojë e transmetojë vlerat e mira që ka shoqeria humane me aq sa ka mundësi, apo të kërcejë mbi kurriz njësoj si adoleshentët smartfonllarë, që jo s'lexojnë mësimet e tyre (se leximi i ndonjë libri jasht shkolle është fantashkencë për brezat e smartfonllarëve) por s'dijnë të lidhin as këpucët që veshin vetë, mbasi të lidhurit e brekëve me ushkur, eshtë nivel akademizmi për ta...

Add new comment