Paparazzi

1 orë 59 min më parë 0

Bleona merr propozimin për martesë nga personazhi shqiptar...(VIDEO)

 Vetëm pak kohë më parë, Bleona hapi një lloj ‘ankandi’ për një partner potencial për të. Kushti...
2 orë 25 min më parë 0

Monika Kryemadhi uron të birin për ditëlindje: Plaka jote të do shumë

Një ditë pasi kryefamiljari u zgjodh President, në familjen Meta ka një tjetër festë. Është...
2 orë 59 min më parë 0

Naomi Watts bën për vete sërish ish bashkëshortin (FOTO)

Naomi Watts dhe Liev Schreiber tronditën fansat kur dhanë lajmin e ndarjes pas 11 vite së bashku....
3 orë 19 min më parë 0

3 veshjet me të mira të Selena Gomez në Met Gala (FOTO)

Selena Gomez i kushton një rëndësi të madhe dukjes së saj në tapet të kuq.  Të gjithë këtë vit janë...
3 orë 44 min më parë 0

Donna D'Errico shfaqet seksi me bikini (FOTO)

Aktorja Donna D’Errico nuk njeh moshë, ajo shfaqet shumë seksi në Malibu. Ajo  ka veshur një palë...
4 orë 10 sec më parë 0

Rrëfimi i Ben Blushit: Më përjashtuan nga shkolla se rraha Ilir Metën

Ben Blushi dhe Ilir Meta dikur kanë qenë shokë të së njejtës klasë në gjimnazin  “Sami Frashëri” të...
4 orë 44 min më parë 0

Lily James nudo në filmin e ri (FOTO)

Në filmin e ri ku interpreton aktorja Lily James do të keni mundësi të shikoni disa sekuenca...
5 orë 10 min më parë 0

Koleksioni i ri i Justin Bieber,proteza me gura (FOTO)

Këngëtari kanadez Justin Bieber tregon bizhuterinë e fundit në koleksionin e tij, një protezë me...
6 orë 42 min më parë 0

Dua Lipa, Wale, Major Lazer dhe Wizkid prezantojnë "My love"(VIDEO)

Së fundmi, ajo është bërë pjesë e bashkëpunimit më të ri me artistët Wale, Major Lazer dhe Wizkid...
7 orë 55 min më parë 0

Ciara ndan lajmin e lindjes në rrjete sociale (FOTO)

Këngëtarja e njohur Ciara ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Russell Wilson....
8 orë 52 min më parë 1

Bebe Rexha bën urimin për Ilir Metën në këtë formë(FOTO)

 Mes urimeve të shumta nga simpatizantë, politikanë dhe njerëz të njohur, Ilir Meten e ka uruar...
9 orë 26 min më parë 1

Olta Gixhari në gjyq me vajzën e deputetit shqiptar, fiton mijëra euro dëmshpërblim

Një reklamë, e realizuar gjatë vitit 2014 është bërë shkak i një konflikti mes aktores së...
1 ditë 1 orë më parë 0

Rita Ora zhgënjen fansat me paraqitjen e saj në tapetin e kuq këtë të enjte (Foto)

Rita Ora njihet si një prej ikonave të modës në botën e showbizit. Por bukuroshja e lindur në...
1 ditë 1 orë më parë 0

Dështon festivali i mbështetur nga Bella Hadid dhe Kendall Jenner, një film horror (Foto)

Një festival i mrekullueshëm muzikor, biletat e të cilit kushtonin 12.000 dollarë, i mbështetur nga...
1 ditë 2 orë më parë 0

Blake Lively harron bashkëshortin, vargje dashurie këngëtarit të martuar (FOTO)

Aktorja sapo na tregoi se jo gjithmonë Reynolds është imazhi që do të ketë përballë. Pas eventit të...
1 ditë 2 orë më parë 0

Gazetari zihet me Belenin në emision: Hajde mos e zgjat (FOTO)

Transmetimi i drejtpërdrejtë në televizion shpesh krijon edhe incidente apo probleme moskoherencë...
1 ditë 3 orë më parë 0

Kështu e kujton Sir Mick Jagger ish të dashurën e ndjerë (Foto)

Sir Mick Jagger ka përkujtuar ish të dashurën e tij e tij L’Wren Scott, e cila do të festonte 53-...
1 ditë 3 orë më parë 0

Adele revoltohet në butik, gjesti i shëmtuar që i bënë(FOTO)

Këngëtarja britanike  Adele ka çuditur stafin e një dyqani në momentin që ka vendosur të blejë të...
1 ditë 4 orë më parë 0

Scarlett Johansson zbulon sozinë e saj, shtangen fansat (VIDEO)

Përveçse një nga aktoret më të talentuara, Scarlett Johansson është shpallur më shumë se një herë...
1 ditë 4 orë më parë 0

Rihanna dhe filmi i saj i ri me Lupita Nyong'o (FOTO)

Kujt do t'i shkonte ndërmend që Rihanna dhe fituesja e çmimit Oscar, Lupita Nyong'o, mund të luanin...
1 ditë 4 orë më parë 0

Raquel Welch tregon sekretin e bukurisë natyrale (Foto)

Aktorja e njohur, Raquel Welch i ka habitur të gjithë me pamjen e saj kur u shfaq në tapetin e kuq...
1 ditë 5 orë më parë 0

Jackie Kennedy , maniake pas...(FOTO)

Ish-zonja e parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës kujdesej për veshjet e saj deri në çdo...
1 ditë 5 orë më parë 0

Kendrick Lamar 'rrëmben' për gati 3 javë listat e 'Billboard' (Foto)

Reperi amerikan, Kendrick Lamar po vazhdon dominimin në top listat e Billboard edhe pas javës së...
1 ditë 6 orë më parë 0

Kjo është arsyeja pse Dua Lipa i thotë jo operacioneve plastike (Foto)

Pamja është një element i rëndësishëm për këngëtarët. Ndoshta për këtë aryse, shumë prej tyre iu...

Pages