Geti me një mesazh të çuditshëm për Marinën/ A janë martuar ata apo jo?

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë në një lidhje prej disa kohësh.

Disa javë më parë, reperi ka bërë një publikim i cili ka bërë publikun të mendojë se çifti ka kurorëzuar lidhjen e tyre në martesë. Këto zëra u mohuan. 

Por në një postim të fundit Getoari ka vendosur të bëjë sërisht konfuz publikun. Në foton e publikuar ai shkruan: “Unë dhe gruaja ime e bukur Marina Vjollca”.

Sërisht mbetet me pikëpyetje nëse çifti është martuar apo jo.

Komentet

Comments

Na plasi derri karit

Add new comment