Tuna sërisht nuse! (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Altuna Sejdiu, sot do të kurorëzohet me Patrisin.

Artistja do të lidhë kurorë me Patrisin në Komunën e Prishtinës. 

Për veshjen e saj, Tuna në ditën e saj më të lumtur, ka zgjedhur stilisten Vjollca Llapashtica, e cila edhe me këtë rast ka publikuar një foto të këngëtares duke e uruar për më të mirat.

Tuna dhe Patrisi janë përfolur shumë nga mediat e vendit dhe më gjerë, deri kur kanë pranuar se janë duke duke pritur fëmijën e tyre të parë.

Komentet

Comments

Shkruhet "sërish" oj gazekaret e Lapsit

Ti Saimiro me mik e ke kry klasen e 8 a si?!

Add new comment