Shpërthen Bleona për postimin fals me virgjërinë: Robt, nënat e motrat ku t'i keni!

Bleona ka zënë sërish faqet e para të rubrikave rozë. Kësaj here në ndihmë i ka ardhur postimi i një statusi me emrin e saj në Instagram, që këngëtarja thotë se është fals. "Herën e fundit që ra borë në Tiranë unë isha ende e virgjër..." shkruhet ndër të tjerat në postimin fals. Kjo e ka irritur këngëtaren që ka shpërthyer në të shara ndaj faqes "dnsh" që ka bërë postimin. "O plehra dnsh boll bëtë montazhe dhe photosho për disa like më shumë. Ato gratë, nonat e motrat e “virgjëra” ku t’i keni… bashkë me robt e fisit e gjithë komshinjtë…”, ka shpërthyer këngëtarja me një gjuhë të pakontrolluar. /Lapsi.al

Komentet

Comments

ueee, bleona ka nderruar seks qe shan keshtu? Sa gjynah. Ishte alamet pidhi. Tani ta therrasim BLEONI

o bleona po akoma ne shqiperi ti moj?!! po ik mi te TRAmPI e mo su merr mo ,me kto byth'palare.

Add new comment