Flet Kim Kardashian për natën e tmerrit në Paris "Ata do të më përdhunonin e më pas do më vrisnin" (Foto)

Në emisionin e të shtunës me "Keeping Up With The Kardashian" ylli i spektakleve reality iu dha mundësia të shprehet për natën e tmerrit në Paris.

U arrestuan 17 persona të cilët ishin të lidhur me një banëd kriminale por vetëm 10 prej tyre u dënuan gjatë.

Hajdutët arritën të vidhnin 10milion$  duke përfshirë dhe unazën e fejesës flori 20 karat.

Kim rrëfen se një nga grabitësit e hodhi në krevat dhe e tërhoqi drejt vetes ndërkohë që ajo ishte gjysmë-lakuriq. “Ai më tërhoqi nga këmbët, ndërsa unë nuk kisha mbathje. Më tërhoqi drejt vetes dhe mendoveva se ky është momenti kur do të më përdhunojnë. U përgatita mendërisht për atë moment por asgjë nuk ndodhi” është rrëfyer Kim për natën që as sot e kësaj dite nuk mund ta harrojë.

Hard to swallow: Speaking to her sisters Kourtney, 37, and Khloe Kardashian, 32, in the weeks following the robbery, Kim explained the horrific ordeal'They're going to rape me:' Kim Kardashian recounted the events that transpired on October 3, the night of her Paris robbery, on Sunday's Keeping Up With The Kardashians 

Komentet

Comments

hahahahhaha dhe HAJDUT dhe *GESJESHTAR* Po car jane keto lajme aman

Add new comment