Nervozohet Tuna dhe shpërthen në rrjetet sociale:"Të dashtuna or**tale..." (Foto)

Hormonet e shtatzanisë duket se po e bëjnë ende më shumë nervoze Tunën.

Para pak minutash nëpërmjet një statusi në "Facebook" ajo ka kritukuar portalet dhe duket tejet e inatosur.

Ndër të tjera ajo tregon se djali do të lindë në Maqedoni pikërisht në vendlindjen e këngëtares.

‘Te dashtuna PORDHtale!Ju sa here i qoni shfalerkat me abortu i qoni ne sistine po shuni!T'pakten une po lindi ne vendlindjen tem dhe nuk po paguj ne spitalin e njohur qe ben biznes me pacienta kosovare’, kishte shkruar ajo në profilin e saj në Facebook.

/LAPSI.AL/

 

 

Komentet

Add new comment