Rrëfehet Zayn Malik për të shkuarën: "Dashuria dhemb" (Foto/Video)

Supermodelja Gigi Hadid dhe Zayn Malik duken të jenë një çift perfekt.

Por ish pjestari i "One Direction" dha një intervistë të shtunën mbrëma ku i la të gjithë fansat me gojë hapur.

Zayn është shprehur se dashuria e ka lënduar në të shkuarën, që pas ndarjes me Perrie Edwards.

Por tani ai i ndjehet mirënjohës Gigit që ka shpenzuar pothuajse një vit në shtëpinë e tij në Bel Air.

"Ajo ka jetuar me mua për thuaj një vit" u shpreh ylli i muzikës.

"Gigi ka takuar dhe familjarët e mi në Londër disa herë" shtoj Zayn, duke konfirmuar se akoma nuk ka vizituar vendin e tij të lindjes Bradford.

Serious about each other: Zayn Malik revealed in a new interview that his girlfriend Gigi Hadid has been living with him for the past year Fashionable couple: Gigi, 21, and Zayn, 24, revealed that they were in a relationship last yearSupportive partner: Zayn flew out to Paris to support Gigi as she hit up multiple catwalks during Paris Fashion Week

Komentet

Add new comment