Rritt siguria në shtëpinë e Rita Orës (Foto)

 

Sipas "The Sun" këngëtarja me origjinë shqipëtare Rita Ora ka rritur sigurinë në shtëpi.

Ajo e ka bërë këtë për shkak të një incidenti të ndodhur 2 vite më parë në shtëpinë 1.3 milion dollarëshe.

26-vjeçarja është grabitur por autori u kap dhe është dënuar me pesë vite burg.

Rita ka punësuar një ekip specialistësh të sigurisë dhe janë vendosur kamera CCTV, një alarm, një portë elektrike, sensorë në lëvizje, si një buton paniku afër dhomës së saj të gjumit.

rita_9875

Komentet

Add new comment