Vjen moda e re nga Kortney Kardashian (Foto)

Ngjyra e zezë është ajo që e karakteriozon yllin e reality show ku me një palë pantallona të zeza me lidhëse në mes do të jenë trendi më i fundit.

Një kombinim teksa i çuditshëm ishte ai i Kurney Kardashian ku këto pantallona i kishte kombinuar me një bluzë "hoodie" dhe taka.

Për sa i përket grimit ishte i thjeshtë por ngjyra e kuqe nuk mund të mungonte.

/LAPSI.AL/

Komentet

Add new comment