Shikoni si dukeshin yjet e showbiz-it shqiptar në moshë të vogël (Foto)

Emri i tyre lakohet nga të gjithë si nga fansa po ashtu dhe nga ato që i kanë 'zili', por gjithsesi mbeten më të klikuarit.

Disa prej tyre kanë arritur suksese ndërkombëtare duke lidhur kontrata me agjensi të njohura diskografike.

Ky profesion për secilin nga to ka qënë një ndër pasionet që në vogëlsi ku e kanë shprehur dhe në shumë intervista të ndryshme.

Më poshtë kemi sjellë disa këngëtarë të skenës shqiptare në kohë të hershme atëherë kur ende nuk e dinin nëse do të arrinin të bëheshin këto që janë sot. 

ENCA

NOIZY

LEDRI VULA

BLEONA QERRETI 

MOZZIK

 

Komentet

Add new comment