Lë pas dore muzikën, Elvana Gjata tani e ka fokusin te...(FOTO)

 Pas këngës “Lejla” këngëtarja nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, ndërsa sete fotografish, po.

Fotot e realizuara me një nga fotografet e njohura e cila ka fotografuar edhe Kylie Jenner, po bëjnë xhiro nëpër portale. Por 30 vjeçarja nuk ndalet me kaq. Duket sikur është obsesionuar me fotot dhe si duket ka ndërmend të realizojë edhe shumë të tilla. Ndaj këngëtaren e sheh shpesh të ndjekë në Isntagram fotografë të ndryshëm botërorë, shumë prej të cilëve kanë bashkëpunuar edhe me yje të njohur.

Komentet

Comments

Eshte epoka e Instagramit.

Add new comment