Zayn sjell klipin e ri, një festë e cmendur(VIDEO)

Zyan sapo ka publikuar klipin e këngës “Still Got Time”  në bashkëpunim me PARTYNEXTDOOR dhe është ekzaktësisht festa që kishte premtuar se do ishte, totalisht jashtë kontrollit.

Muajin e kaluar, flitej se këngëtari kishte organizuar një festë në shtëpinë e tij në Londër ku do të kishte kafshë dhe femra nudo. Tashmë mund të shohim qartë një majmun, pak nuditet, dikë që kalon me skateboard mbi tavolinë dhe Zayn seksi.

 

 

Video: 

Komentet

Add new comment