Dua Lipa "injektohet"nga mania Kardashian, ekspozimi i të pasmeve (FOTO)

Dua Lipa e ka fituar simpatinë e të gjithëve me talentin dhe këngët e kthyera në hite, por ja që paska dhe një anë tjetër që e përdor aq mirë.

Këngëtarja ka tërhequr mjaft vëmëndje me  këtë foto ku shfaqet vetëm me bikini dhe me të pasmet e treguara në pasqyrë.

 

Komentet

Add new comment