Nicole Scherzinger provokon, i griset fustani (FOTO)

Nicole Scherzinger duket se nuk kishte aspak pendesa ndërkohë që ndiqte premierën për rirealizimin televiziv. Ajo dukej se po kalonte një kohë shumë të mirë në tapetin e kuq, aq të mirë sa nuk vuri re kur pjesët e saj intime dolën në pah.

Fustani i saj i çare duket se u hap më shumë se ç’duhet dhe Nicole-s i dolën mbathjet e bardha. Këngëtarja e njohur jo vetëm që nuk e pati problem, por me siguri do ta ketë kuptuar kur ka lexuar lajmet më pas.

Komentet

Add new comment