Pas fotos të publikuar, fansat ofendojnë rëndë Mozzik(FOTO)

Një nga reperët shqiptar nuk ka nguruar të publikojë një foto në rrjetet sociale, ku shihet duke bërë një veprim që nuk u ka pëlqyer fansave të tij.

Mozzik shfaqet në oborrin e një vile, ndërsa mban të lidhur me zinxhir një këlysh ariu. Pamja në fjalë mendohet të jetë pjesë e projektit të tij të radhës, por fansat e Mozzik janë “tërbuar” nga gjesti dhe kanë “sulmuar” artistin. “Uroj të vdesësh! Ti je mostër. Karriera jote nuk do të jetë e gjatë." keto ishin disa nga komentet.

Komentet

Add new comment