Faqet e ndryshme tallen me këngën e Luanës (Foto)

Ajo ka publikuar hitin e saj më të ri të titulluar “Benzina”. E sigurisht që nuk munguan edhe përkrahja e madhe nga fansat e saj, e po ashtu edhe nga miqtë e familjarët. Por, është e mundur që të gjithë të mos e pëlqejnë projektin e saj. E kështu ka ndodhur edhe me disa faqe të mëdha në Instagram si: “Vipat e Bllokut”, “Vrima.al”, “intenacinal_ignorance” etj, me të cilët tashmë jemi mësuar duke i “demaskuar” e përqeshur VIP-at tanë. Kështu ka ndodhur edhe me këngën e Luanës, ku sapo doli ata e tallën keq duke shkruar “Këngë tjetër nga Luana?” apo “Loti i mesnates” dhe përcjell me disa ‘emoji’. 

vipat.jpg

Komentet

Add new comment