Këto janë këngëtaret shqiptare që guxuan të dalin “topless” në videoklipe

Seksi dhe super në formë, këto janë këngëtaret shqiptare që guxuan të dalin “topless” në videoklipe…

Të tilla si Enca, Soni Malaj, Afërdita Dreshaj, Adelina Tahiri Nora Istrefi dhe Fjolla Morina janë ndër personazhet më të pëlqyera dhe të ndjekura në Shqipëri të cilat kanë guxuar të eksperimentojnë në klipet e tyre dhe ia kanë dalë më së miri.

Kur përmendim guximin menjëherë na vjen në mend dalja topless. Pavarësisht gjithë komenteve pozitive apo negative duhet thënë se vajzat duken shumë mirë. Emisioni Fun Day në INTv foli për këto 5 vajza të cilat guxuan të dalin “topless” në videoklipe.

Këngëtaret shqiptare që guxuan të dalin... by lapsi-al

Video: 

Komentet

Add new comment