Vazhdon sherri midis Mozzik dhe Baby G

Këngëtarja ka njoftuar para disa ditësh largimin nga labeli në të cilin bënte pjesë prej kohësh, “On Records”, label në të cilin bëjnë pjesë Mozzik dhe Getinjo, por arsyet e këtij largimi nuk i dimë ende.

Duke u nisur nga kënga “Kuks”, Baby G ka ironizuar dhe ka ofenduar reperin e njohur duke e quajtur “pussy boy”. E nëse Mozzik ka armën e tij të preferuar mikrofonin, për këngëtaren nga Kukësi, nuk ndodh kështu. Ajo ka postuar një video në Instagram ku shfaqet me një pistoletë të vërtetë dhe ka shkruar “Guns go bang bang”.

Komentet

Add new comment