Kylie Jenner rrëfen të vërtetën e ndarjes nga Tyga

Kylie Jenner u rrëfye rreth romancës së saj me Tyga në episodin e ditës së diel për spektaklin e saj të ri reality, “Life of Kylie”.

Bukuroshja 20 vjeçare është hapur për lidhjen e saj nga reperi, duke këmbëngulur se nuk ka pasur një zënkë. Ajo tregoi që thjesht donte të përjetonte gjëra të tjera, duke u larguar nga ylli i shumë hiteve. Kylie dhe Tyga i dhanë fund marrëdhënies së tyre në prill pas thuajse 3 vitesh lidhje, pasi ajo u ndje “shumë e re” për të qenë në një lidhje serioze. Kujtojmë se kjo është hera e dytë që çifti është ndarë, por këtë herë duket se nuk ka shpresa për një rikthim.

Komentet

Add new comment