Shpërthen Amos Zaharia: Grekët ma hodhën pasaportën si të ishte letër higjenike

Jemi mësuar me incidentet e shpeshta në pikat kufitare mes Greqisë dhe Shqipërisë. Teksa mendonim se ky vit ishte më i qetë krahasuar me vitet e tjera, një aktor i njohur shqiptar na tregon të kundërtën.

Amos Zaharia, vëllai i princeshës Elia përmes një statusi në rrjetin social Facebook tregon një skenë aspak të këndshme që ka kaluar në kufi.

“Sapo kalova kufirin e këtyre ‘evropianëve’ grekë. Ma morën pasaportën dhe ma hodhën si të ishte letër e përdorur higjenike. Hajde shpenzo para te këta bukëshkalë të pafytyrë. Rrofshim ne për shtetin që kemi dhe bravo i qoftë këtij populli grek që i lakmojmë veç prapanicën njëri tjetrit! Ptu!”,-shkruan Amos në Facebook.

 

Komentet

Comments

I Biri i Yllka Sllaves, dhe i Hajg Zaharian Armenit...Puro Shqipetar ky birbua

i paafte dhe injorant, sdi te lidhe dy fjale

Grekët në fakt ashtu janë....të vërtetën po thotë..

Sigurisht qe ka te drejte te indinjohet Amos Zaharia, por ju bej nje pyetje: kur do hiqni dore nga keto budallalleqe me princ e princesha te sajuara?! Kush eshte princi dhe kush princesha dhe kush i vellai?! Mos na beni te gajasemi nga injoranca juaj! Ju lutem>

Sigurisht qe ka te drejte te indinjohet Amos Zaharia, por ju bej nje pyetje: kur do hiqni dore nga keto budallalleqe me princ e princesha te sajuara?! Kush eshte princi dhe kush princesha dhe kush i vellai?! Mos na beni te gajasemi nga injoranca juaj! Ju lutem>

Add new comment