Kendall Jenner në lidhje me Blake Griffin (FOTO)

 Kendall Jenner ka nisur një romancë me Blake Griffin pasi është fotografuar në mbrëmjen e të martës në Nju Jork.

Supermodelja, që ndodhet në New York Fashion Week, u shfaqën në një restorant italian bashkë te.  Për romancën e tyre mediat rozë kanë folur edhe më herët duke thënë se ata janë bashkë që prej korrikut, pasi Griffin u nda nga e fejuara e tij, Brynn Cameron, me të cilën ka dhe dy fëmijë. Blake Griffin është një nga basketbollistët më të njohur amerikan.

 

Komentet

Add new comment