Ndahet nga jeta bateristi i "Little Barrie", Virgil Howe

Virgil Howe, bateristi i "Little Barrie" ka ndërruar jetë në moshën 41-vjeçare.

Këngëtari londinez dhe njëkohësisht DJ ishte djali i kitaristit jo pak të njohur Steve Howe, i cili konfirmoj dhe vdekjen e djalit në faqen zyrtare në "Facebook".

 "YES" ende nuk janë prononcuar për lajmin tragjik, por kanë njoftuar për anulimin e datave të mbetura të turneut të tyre “Yestival”, që erdhi pas albumit të tyre të fundit “Death Express Tour”.

Ndër të tjera Sti ka kërkuar përprivatësi dhe rrespekt gjatë kësaj periudhë të vështirë që po kalon.

Komentet

Add new comment