Pikante

1 ditë 20 orë më parë 2

Foto/ Veshja e çuditshme e Ramës në Gjirokastër

Rama ka qenë në një takim me socialistët e Gjirokastrës ditën e sotme, por ajo që ka tërhequr...
2 ditë 12 orë më parë 2

FOTO/ Seks oral në autobusin e Kombinatit?

Një foto me përmbajtje mjaft të rëndë është shpërndarë në rrjetet sociale ka ngjallur. Në foto një...
3 ditë 14 orë më parë 1

E rrallë/ Ylli Rakipi e fton në emision, por ai shkon në një TV tjetër

Dihet se mbrëmja e së enjtes është e ngarkuar me emisione në shumicën e ekraneve të TV-ve shqiptare...
5 ditë 17 orë më parë 5

Plas gallata me fjalët e Spiropalit për Ramën

Superlativat e Elisa Spiropalit për Edi Ramën në fjalën që mbajti pak ditë më parë në mitingun e PS...
1 javë 7 min më parë 0

“Sulo, o Sulo!”, tifozët shkodranë e bëjnë Starovën personazh të “Lulëkuqe mbi mure”

Në stadiumet shqiptare jemi mësuar që tifozët të shajnë në kor arbitrat apo trajnerët e skuadrës...
1 javë 1 ditë më parë 3

FOTO/ Nard Ndoka i përgjigjet “me të njëjtën monedhë Edi Ramës

Kryeministri Edi Rama postoi një foto në profilin e tij në “Facebook” ku shfaqen Basha dhe kreu i...
1 javë 2 ditë më parë 0

Pagoi 3.7 milion dollarë për të bërë seks me Megan Fox, por ajo nuk erdhi

Një biznesmen kinez është duke e paditur një agjenci pasi ata dështuan që ta bënin modelen dhe...
1 javë 6 ditë më parë 3

Si iu thye Ramës gërshëra që nxorri te Ylli Rakipi (Foto)

Kryeministri Rama nxorri një gërshërë të thyer dhe disa pajisje të tjera mjekësore në emisionin “Të...
2 javë 32 min më parë 3

(VIDEO) Ditëlindja e Monikës, Ilir Meta jetë nate me birra dhe cigare

Ilir Metën rrallë e keni parë kaq në qejf. Në ditëlindjen e 43-të të bashkëshortes, nuk është...
2 javë 3 ditë më parë 0

Takimi Rama-Basha, plas humori në rrjet (FOTO)

Pas reagimit të kryeministrit Edi Rama, duke e ftuar kreun e opozitës Lulzim Basha për takim, në...
2 javë 5 ditë më parë 3

FOTO/ Berisha “i thyen dhëmbët” Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur me një mënyrë të veçantë deklaratës së Ramës se...
2 javë 5 ditë më parë 3

Me gisht në gojë dhe tatuazh në këmbë, Saimir Tahiri siç nuk e keni parë kurrë

Kjo që shihni është ndoshta një foto e pazakontë e Saimir Tahirit. E shkrepur para 10 vitesh,...
2 javë 6 ditë më parë 0

FRESSH Kavajë sulmon LSI-në: Gënjeshtarë, tradhëtarë të ndyrë

Duket se mes PS dhe LSI nuk ka më paqe. Pas deklaratës së mbrëmshme të Ilir Metës që kërkoi qeveri...
2 javë 6 ditë më parë 0

Zheji pyet çfarë bisedoi Zheji me Arvizun

Ish –ambasadori amerikan Aleksandër Arvizu, që tani ka detyrën zëvendës asistentit të Sekretarit të...
3 javë 2 ditë më parë 6

Arian Çani: Kush vë bast që Edi Rama do të bëhet mbret?

Gazetari dhe moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani njihet si një kritik i kryeministrit...
3 javë 5 ditë më parë 0

Nga Brexit te Legs-it/ Këmbët e kryeministreve shpërqëndrojnë Anglinë

Ka provokuar debat foton në faqen e parë të Daily Mail, me dy kryeministret, asaj britanike Theresa...
3 javë 5 ditë më parë 2

“Hap dritaren të iki era e kanabisit” Rama humor nga Franca për drogën

Nga përgjigjet që i jep komentuesve në Facebook, duket se Edi Rama nuk ka shumë angazhime në...
4 javë 13 orë më parë 1

Kush po e ngushëllon Saimir Tahirin e papunë (Foto)

Saimir Tahiri u shkarkua nga posti i Ministrit të Brendshëm me shumë zhurmë. Por tani ka lënë pas...
4 javë 16 orë më parë 1

Befasia e Agron Dukës në telefon: Nëse ti je Fatos Nano, unë jam Sali Berisha

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka ka rrëfyer sot një moment në hapat e parë të tij në...
4 javë 1 ditë më parë 1

Video/ Erion Veliaj "fshin" dorën tek shpina e qytetarit

Edi Rama zhvilloi një takim sot më pesionistët dhe me të ka qenë edhe Erion Veliaj. Gjatë fjalës së...
1 muaj 2 ditë më parë 1

Andi Lila i tregon hoxhës priftërinjtë në Greqi: Na bekuan, pastaj i kapën pa brekë!

Në prag të ndeshjes me Italinë, dy lojtarë të Kombëtares, Andi Lila dhe Armando Sadiku janë...
1 muaj 3 ditë më parë 2

Rasti i rrallë, ministri i brendshëm denoncon veten në polici

Ministri i brendshëm në shtetin New Wales në Australi, Troy Grant, ka denoncuar veten në polici...
1 muaj 4 ditë më parë 2

Olta Xhaçka ironi me kolegen Ogerta Manastirliu për ikjet e zërit

Momenti kur Ogerta Manastirliut i iku zëri dhe iu desh një gotë ujë për të vazhduar fjalën e parë...
1 muaj 6 ditë më parë 1

Xhelal Mziu lëshon një perlë si Tërmet Peçi: Mediat...“predistjoze” (VIDEO)

U përfol gjatë në Shqipëri kryebashkiaku socialist i Tepelenës Tërmet Peçi për fitoren e tij “...

Pages