FOTO/ Arrestohet ish-Miss Bullgaria, mbyti burrin duke bërë seks

Ish-Mis Bullgaria është arrestuar pasi aksidentalisht vrau burrin gjatë një akti seksual që shkoi shumë keq. Bukuroshja mund të dënohet me të paktën 3 vjet burg, pasi dyshohet se është fajtore për vdekjen e burrit të saj më 2014. Çifti eksperimental ishin duke provuar disa lëvizje të reja në dhomën e gjumit, të cilat përfunduan në mënyrë të tmerrshme. Anita Meyzer pritet të deklarohet fajtore për neglizhencën e cila rezultoi në vdekjen e bashkëshortit të saj 40-vjeçar, Nikolai Dimov.

Image result for Anita Meyzer

Image result for Anita Meyzer

Image result for Anita Meyzer

Image result for Anita Meyzer

Related image

Related image

Image result for Anita Meyzer

Komentet

Comments

Hajde njeher te une dhe te shikojme se kush do vdese ti apo une.

Normalisht ti ke per te vdek sja ka nxjerre kush fundin

Add new comment