Striptistet e Durrësit sfidojnë dëborën (FOTO/VIDEO)

Këto vajza nuk kanë dashur t’ja dinë nga i ftohti që mbërtheu Durrësin mbrëmë, teksa u zbardh tërësisht nga bora.

Ato të zhveshura janë fotografuar të shtrira në borë, duke bërë striptizëm dhe sperkatë mes saj.

321

4

5

6

Komentet

Comments

ku e rrujn kto per ket fare bore. kto jane serbe

Add new comment