FOTO/ Gruaja gjen mesazhet e burrit me dashnoren

I kishte premtuar dashnores se do ndahej nga gruaja, dashnorja kishte shpresa se do ndahej edhe pse kishte shoqe gruan e tij, por ai e mashtronte vazhdimisht. Gruaja kap mesazhet dhe mbetet e shokuar dhe i bëri publike në INTv.

1 (3)

deri sdot

Komentet

Comments

Kshu eshte kur mundohesh me ja fut tjetrit, ja fut vetes, turp per te dy, ka plas kurvelliku gjithandej

Add new comment