FOTO/ E dashura e re e Neymar ju lë pa frymë

Neymar dhe Bruna Marquezine vazhdojnë të forcojnë lidhjen e tyre. Dyshja festuan së bashku vitin e ri dhe media spanjolle shkruajnë se braziliani nuk dëshiron të heqë dorë nga aktorja dhe modelja braziliane. Kujtojmë se Neymar nuk po kalon një sezon të mirë këtë edicion, i cili nuk ka shënuar gol për Barcelonën për 10 ndeshje me radhë. /Express/

Image result for bruna marquezine neymar kiss

Image result for bruna marquezine

 

Komentet

Add new comment