VIDEO/ Si reagoi Ronaldo kur u shpall “Lojtari më i mirë 2016”

Cristiano Ronaldo është shpallur futbollisti më i mirë i vitit 2016 nga FIFA. Në ceremoninë e organizuar në Zyrih të Zvicrërs portugezi mposhti Lionel Messi dhe Antonie Griezman. Më poshtë mund të shikoni se reagoi Ronaldo u mësoi se është zgjedhur më i miri i vitit 2016.

Komentet

Add new comment