Zbulohet për kë votuan Messi dhe Ronaldo

Janë zbuluar votat e trajnerëve dhe kapitenëve për futbollistin më të mirë të vitit 2016. Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo edhe kësaj here nuk kanë votuar njëri-tjetrin.

Ronaldo ka votuar me 5 pikë Gareth Bale, 3 pikë për Luka Modric dhe 1 Sergio Ramosin.

Në anën tjetër Messi, 5 pikë i ka dhënë Suarez, 3 Neymar dhe 1 Iniestas. /lajmi.net/

Komentet

Add new comment