Lojtarët e kombëtares darkë para grumbullimit 

Ka filluar grumbullimi i futbollistëve kuqezi për ndeshjet me Italinë dhe Bosnjën. Disa nga lojtarët e Kombëtares shqiptare kanë darkuar në një nga restorantet në Tiranë. Lajmin e ka bërë të ditur i riu i Kombëtares, Eros Grezda, përmes një fotoje të postuar në llogarinë e tij në Facebook, i cili është në pranin e Xhakës, Llullakut, Abrashit, e Alijit, transmeton Gazeta Express.

Komentet

Add new comment