Hidhet shorti i Champions League/ Përplasje në Madrid, Juve me Monakon

Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëmfinalet e Champions League. Shorti ka vënë përballë Real-Madrid-Atletiko Madrid dhe Monako-Juventus.

Atletiko dhe Reali takohen për herë të treë në Champions League, pas dy finaleve të luajtura bashkë tre vitet e fundit.

Komentet

Add new comment