FOTO/ Pushimet “e çmendura” të futbollistit

Futbollisti amerikan Johnny Manziel ka kaluar disa ditë pushimesh me të dashurën e tij Bre Tiesi, e cila shoqërohej nga disa mikesha. Ato janë fotografuar duke marrë rreze topless, ndërkohë që Manziel ka dhënë show për paparacët me ta dashurën e tij.

Komentet

Comments

jo gojen afer tytes se e mbush shejtani dhe te bene hatane nga predha qore.

Add new comment