FOTO+16/ Zhvishet e dashura e futbollistit

Sofija Milo ka treguar shumë më shumë nga sa pritej.

Bukuroshja është e dashura e ish-futbollistit të Romës dhe Interit, Adem Ljajic.

Në rrjetet sociale ajo ka postuar foto shumë provokuese.

Ajo ka postuar foto gjysmë e zhveshur në “Instagram”, duke marrë shumë pëlqime nga ndjekësit e saj.

Image result for Sofija Milo adem ljajic

Image result for Sofija Milo

Image result for Sofija Milo

 

Komentet

Comments

Ja pra, ky eshte lajm sportiv!

Add new comment