FOTO/ Kush është modelja sexy “e çmendur” për Partizanin

Partizani e ka nisur në mënyrën më të keqe sezonin e ri, pasi humbi që në ndeshjen e parë ndaj Laçit. Gjithsesi kjo mesa duket nuk e ka mërzitur shumë modelen, Blerta Leka, e cila njihet si tifoze e “Demave të Kuq”.

“Ndihem mirë. Nuk mund ta gjykojmë skuadrën e Partizanit edhe pas kësaj humbje. Do të fitojmë në ndeshjen e radhës ndaj Kukësit”, - ka thënë ajo në një intervistë për “Procesin Sportiv”.

Bukuroshja shqiptare,pjesëmarrëse në “Miss Universe 2017”, është një ndjekëse e Partizanit dhe shpreson që skuadra e Iulianos të gjejë fitoren në duelin e radhës ndaj kampionëve të Shqipërisë. /vipsport.al/

Image result for blerta leka

Related image

Image result for blerta leka

Komentet

Comments

Cere Pidhi qe qeka kjo o Bushato. E qi kte ti po te doli perpara? Apo ja le Shkullakut ta qije? Se ai o bo si ujk i terbum me mjeker e qin pidhin neper guva neper shpella buahahhahahahaa

Add new comment