Post Barcelona-Juventus/ Shtypi evropian elozhe Messi-t (FOTO)

Shi me elozhe dhe për paraqitjen e numrit 10 të Barcelonës në fitoren 3-0 ndaj Juventus. 2 gola, një asist dhe një shtyllë. Çfarë mund t’i kërkosh më shumë “pleshtit”?/lapsi.al/


 

Komentet

Add new comment