VIDEO/ Përplasen dhunshëm tifozët e Mariborit me ata të Spartak Moska

Tifozët e Mariborit të Sllovenisë dhe Spartak Moskës janë përleshur para ndeshjes që po zhvillohet në kuadër të grupeve të Ligës së Kampionëve. Policia ka ndërhyrë për të qetësuar situatën, por tifozët kanë goditur edhe forcat e rendit.

Komentet

Add new comment