Stil

14 orë 26 min më parë 0

Këshilla si të ndiheni më shumë seksuale

Disa këshilla se si mund të arrish të ndihesh më seksuale dhe të kesh një libido më të lartë, e...
14 orë 43 min më parë 0

Si e shohin botën njerëzit që kanë problem me ngjyrat? Zbulojeni (Foto)

Bazuar në të dhënat në dispozicion të një burimi të plotë për sa i përket verbërisë së ngjyrave,...
16 orë 38 min më parë 0

17 fotografi që do t'ju emocionojnë (Foto)

A keni parë ndonjë një fotografi dhe keni menduar se pas saj fshihet jeta e dikujt? Shpeshherë,...
19 orë 5 min më parë 0

Shenjat që tregojnë se ai është besnik ndaj jush

Për të arritur këtë besnikëri, e shkuara, e tashmja dhe e ardhmja do të vihen në funksion, ndërsa...
1 ditë 12 orë më parë 0

Magjia e dashurisë tek "E bukura dhe Bisha" rikthehet në kinematë shqiptare si film (Foto)

“Bukuroshja dhe Bisha” erdhi në kinematë shqiptare një ditë përpara kinemave botërore. Kinema “...
1 ditë 15 orë më parë 2

Në asnjë rrethanë mos u mundoni të bëni këto gjëra në këto shtete (Foto)

Të gjithë jemi të vetëdijshëm për faktin se kur vizitojmë një shtet, ne duhet ti bindemi ligjeve të...
1 ditë 18 orë më parë 0

Bilioneri italian i pasionuar pas kërcimit (VIDEO)

Bilioneri italian Gianluca Vacchi postoi një video të vetën në rrjetet sociale duke shfaqur ca...
1 ditë 20 orë më parë 2

Çfarë ndodh në trup nëse përdor shumë kripë?

“Nëse ha shumë kripë për një periudhë disa mujore, ti dehidraton trupin dhe rrit tensionin e gjakut...
2 ditë 14 orë më parë 0

Tre gjëra që duhet të shmangim pas konsumimit të një vakti (Foto)

Disa nga ne jetojnë me një mungesë të vazhdueshme të kohës, edhe nuk si të mos ndikojë në rutinën e...
2 ditë 14 orë më parë 0

Asnjëherë mos shtrydhni aknet në këto zona

Aknet mund t’ju tundojnë, por në disa raste, shtrydhja e puçrave mund të jetë vdekjeprurëse. Enët e...
2 ditë 15 orë më parë 0

Nëse keni këtë gjë të përbashkët me partnerin, jeni të destinuar për të përfunduar bashkë

Besimi? Sinqeriteti? Interesat e përbashkëta? Na lejoni t’ju themi se nuk asnjë nga këto. Në fakt...
2 ditë 20 orë më parë 0

Qyteti më i shtrenjtë në botë për të jetuar

Duke u bazuar në çmimet e 160 produkteve dhe shërbimeve duke përfshirë ushqimet, pijet, veshjet,...
3 ditë 15 orë më parë 0

10 shenjat që tregojnë se ju jeni prioriteti i tij

Këto janë 10 shenjat që tregojnë se ju jeni prioriteti i tij : 1. Ai është gjithmonë në kohë....
3 ditë 15 orë më parë 0

Keni dhimbje koke dhe pagjumësi?! Seksi është zgjidhja e duhur

Zëvendësues ideal në trajtimin e gripit, dhimbjes së kokës, kolesterolit të lartë të gjakut dhe...
3 ditë 15 orë më parë 0

Ngjyrat që duhet të vishni këtë sezon(FOTOT)

Nëse po pyesni veten çfarë ngjyrash duhet të vishni këtë pranverë, po ja u themi që tani. Kur bëhet...
3 ditë 16 orë më parë 0

25 fotografi bardhë e zi që do t'ju mahnisin. Mos i humbisni! (Foto)

Zakonisht fotografitë me ngjyra i japin dritë dhe pamje shumë të bukur perosnit ose objektit që...
3 ditë 16 orë më parë 0

Studim: Pse femrat bëhen më tërheqëse gjatë ciklit menstrual

Ju e dini çfarë heq përpara periodave: luhatje humori, uri e pandalshme, nervozitet i...
3 ditë 17 orë më parë 0

Studim:Përse disa këngë ju ngelen gjatë në mendje?

Sidomos nëse i dëgjoni që në mëngjes... Shumica nga ne e kemi përjetuar sindromën e këngës së...
3 ditë 18 orë më parë 0

Rekord shikueshmërie për "E bukura dhe Bisha"(VIDEO)

Çdo gjë është magjike duke nisur nga skenat, kostumet, vetë Belle interpretuar nga Emma Watson e të...
4 ditë 14 orë më parë 0

Tre përbërësit që do t'ju sjellin sërish në jetë lulen tuaj të preferuar (Foto)

Të gjithë që kanë lule në shtëpie dinë se sa keq është që lulja e preferuar të vyshket. Në rast se...
4 ditë 19 orë më parë 0

El Pais: Shqipëria xhungla e rrezikshme e operacioneve estetike

E përditshmja spanjolle ‘El Pais’ ka lëshuar alarmin sa u përket ndërhyrjeve estetike në Shqipëri...
4 ditë 20 orë më parë 1

18 lule që duken tmerrësisht të ngjashme me diçka tjetër (Foto)

Lulet e mëposhtme kanë një ngjamëri të pabesuseshme me kafshët. Këto jaën disa nga bukuritë e...
5 ditë 13 orë më parë 0

Nga ëmë e bijë, kthehen në baba dhe vajzë (FOTO)

Një baba dhe një vajzë transgjinore nga Michigan kanë treguar historinë e tyre frymëzuese rreth...
5 ditë 15 orë më parë 0

Transformimi i të pastrehurit dhe reagimi i tij (VIDEO)

Jose Antonio nga Majorca e Spanjës, ka nisur të qajë në momentin që e ka parë vetën të rruar dhe me...

Pages