Stil

29 min 38 sec më parë 0

Si të shtojmë në peshë në pak kohë

Që të shëndosheni duhet të hani shpesh. Kjo duhet të realizohet duke ngrenë çdo 2-3 orë. Çdo vakt...
44 min 56 sec më parë 0

Efekti që japin 5 kokrra aspirinë në lavatrice

Ju ka ndodhur të vini re që bluza apo këmisha juaj e preferuar nuk është më aq e bardhë si në...
1 orë 4 min më parë 0

Tigri sulmon kujdestaren e koopshtit zoologjik (Video)

Kujdestarja e kopshtit zoologjik “Hamerton” ka humbur jetën papritur pasi një prej tigrave për të...
20 orë 58 min më parë 0

Në nisje e muajit të Ramazanit, publikohet spoti arab kundër terrorizmit (Video)

Itali – “Do t’i them Perëndisë që ju keni mbushur varrezat me fëmijë dhe keni boshatisur bankat e...
23 orë 42 min më parë 0

Videoja e këtij bebi të sapolindur që nis të ecë po bën xhiron e botës (Video)

Kyçe të forta! Ja çfarë ka ky bebush që menjëherë pasi ka dalë nga barku i nënës, nis jo të ecë, po...
1 ditë 1 orë më parë 0

Në nder të viktimave ky tatuazh po pushton të gjithë Manchesterin (Foto)

Pas tragjedisë së Manchester-it nëpër rrugët e qytetit kudo sheh njerëz të cilët vendosin buqeta me...
1 ditë 2 orë më parë 0

BMW Serie 8 konsiderohet si makina e së ardhmes (Foto)

Ka munguar prej një kohë të gjatë, BMW Serie 8, esenca e aftësisë krijuese, inxhinierike dhe...
2 ditë 22 orë më parë 1

Syzet e diellit për verën 2017 (FOTO)

Kryesisht në verë kur rrezet e diellit janë  tepër të dëmshme për syrin është e rëndësishme që...
3 ditë 14 orë më parë 0

Brigitte Macron VS Melania Trump/ Kush e fitoi sfidën në takimin e parë (FOTO)

Tashëm ndodhi. Dy “First Lady” të preferuara porsa i përket stilit dhe mënyrës së jetës më në fund...
3 ditë 14 orë më parë 0

Nxjerr virgjërinë në shitje sepse i duhen paratë për...

Një 18-vjeçare ka vënë virgjërinë e saj për shitje në një faqe interneti.  Vajza e njohur si Kim...
3 ditë 14 orë më parë 0

10 arsye pse meshkujt pëlqejnë femra më të mëdha në moshë

Një studim i fundit ka zbuluar se meshkujve të moshave 20 – 29 vjeç u pëlqen të frekuentojnë femra...
3 ditë 17 orë më parë 0

A e dini se cili është partneri më i mirë për ju, sipas horoskopit? Zbulojeni…

Nëse tashmë keni gjetur shpirtin binjak verifikoni, mbase edhe sa për t’u argëtuar, a pajtohet...
3 ditë 20 orë më parë 0

A dini mjaftueshëm për problemet tuaja Gjinekologjike?

Check up është një paketë ekzaminimesh laboratorike dhe imazherike që kryhen për identifikimin dhe...
3 ditë 22 orë më parë 0

Nëse hiqni dorë nga këto 8 ushqime nuk do të prekeni nga kanceri

Kanceri është një grup kompleks i sëmundjeve shkaktarët e të cilit janë të shumtë. Shkaqet e...
4 ditë 20 orë më parë 0

Për të gjithë ju që jeni kurioz, ky është kuptimi i orës 11:11 (Foto)

Të gjithëve na ka ndodhur të zgjohemi fiks në orën 11:11 të natës dhe kemi pyetur veten dhe të...
4 ditë 21 orë më parë 0

Të rejat më të fundit nga "Facebook", futet çati privat në "Live stream"

Facebook fuqizon funksionin Live, videot direkte streaming, duke u dhënë përdoruesve më shumë...
5 ditë 50 min më parë 0

Këto shenja të horoskopit preferojnë më së shumti vetminë

Kur njerëzit kalojnë kohë vetëm, atyre u jepet një mundësi për të reflektuar mbi jetën e tyre. Janë...
5 ditë 2 orë më parë 0

Vajza 3 mujash habit botën, i thotë të ëmës "Të dua!" (Video/Foto)

Prindërit e rinj të gëzuar treguan për habinë e tyre pas filmimit të vajzës së tyre 13-javëshe që...
5 ditë 17 orë më parë 0

Trendi i frikshëm i adoleshenteve që shesin virgjërinë për para, këtë rradhë një 18-vjeçare (Foto)

Kohët e fundit flitet për disa faqe online që pretendojnë se kanë doktorë që garantojnë virgjërinë...
5 ditë 17 orë më parë 0

SULMI NË MANÇESTER, MBLIDHEN 25.000 PAUNDË PËR ENDACAKUN HERO

Një faqe e ngritur për të mbledhur para për një person të pastrehë, i cili nxitoi të hynte brenda “...
5 ditë 21 orë më parë 0

5 mënyra natyrale si të parandaloni yndyrën e flokëve

Flokët e yndyrshëm kërkojnë të njëjtin kujdes specifik si lëkura. Sidomos kur ke 12 orë me flokë të...
6 ditë 20 orë më parë 0

Binjaket braziliane mbushin 100 vjeç / Foto nga festa (Foto)

100 vite nuk mbushen çdo ditë, prandaj duhet shfrytëzuar kjo mundësi për t’u argëtuar. E këtë kanë...
6 ditë 22 orë më parë 0

"Alien Covenant" në krye të klasifikimit, mbledh 36 milion dollarë nga biletat e shitura (Foto)

Sipas ATSH beteja e fundjavës në sallat e kinemasë së SHBA-së dhe Kanadasë është midis filmit“Alien...
1 javë 1 ditë më parë 0

Një lindje e bebes 'me këmishë' që ndodh 1 në 80.000 mijë raste (Video)

Kjo video unike tregon se çfarë ndodh në të vërtetë kur një fëmijë “lind me këmishë”. Momenti është...

Pages