FOTO/ Nuk ka rroba për gjoksin e saj

Jojo ka postuar disa foto ku shihet që gjoksi i saj shpërthyes mezi mbahet nga bikinit, që në këtë rast duken shume të vegjël, shkruan Daily Star. Bikinit që i kishte vënë kjo modele ka bërë që ajo të komentohet dhe të pëlqehet mjaft nga komentuesit e saj të shumtë që i ka në Instagram. Jojo ka 6.7 milionë ndjekës në Instagram. /Lajmi.net/

Komentet

Add new comment