Syri i Lapsit

2 ditë 11 orë më parë 2

Shihni ç'ndodh në një shkollë në Korçë (Video)

Kemi parë këto kohë video të shumta që qarkullojnë në internet e TV mbi dhunën që ushtrojnë disa...
3 ditë 12 min më parë 0

VIDEO/ Reagimi i vajzës 2 vjeç kur babai i thotë se s’mund të ketë të dashur

Të gjithë baballarët duhet ta përgatisin veten për ditën që vajza e tyre do të vjen në shtëpi dhe...
3 ditë 54 min më parë 0

VIDEO/ Mënyra "e frikshme" e nënës për të shpëtuar nga fëmija e saj 

“Daily Mail” ka postuar një video që për disa ka qenë “e frikshme”. Ajo është filmuar nga një kamer...
4 ditë 6 orë më parë 0

"Befason" Fieri, shihni koshat e rinj të mbeturinave (VIDEO)

Bashkia e Fierit, po zbaton një model të ri për grumbullimin e mbetjeve në qytet, me kontenierë...
4 ditë 22 orë më parë 1

VIDEO/ Dadoja mizore djeg 2-vjeçarin me hekur të nxehtë

Një dado mizore u arrestua nga policia pas publikimit të një video të tmerrshme ku ajo shihet duke...
4 ditë 22 orë më parë 0

VIDEO/ Thaçit i ngrenë këngë: “Ku po shkon ai tren i zi...”

Rapsodit shqiptar Nuredin Gashi, i janë dashur vetëm disa orë për ta nxjerrë një këngë rreth...
5 ditë 10 orë më parë 0

Si bëjnë seks vajzat në vende të ndryshme të botës (VIDEO)

Si bëjnë seks vajzat në vende të ndryshme të botës? Përgjigjen e kësaj pyetje ka tentuar ta japë...
5 ditë 23 orë më parë 0

Videoja e sulmit të deleve në Shqipëri bën xhiron e botës në internet (VIDEO)

Prej dy ditësh, një video e hedhur në rrjetet sociale po qarkullon me shpejtësi në shumë media të...
1 javë 1 ditë më parë 0

Pamje të rralla/ Danubi i ngrirë (Video)

BBC ofron pamje të rralla të lumit Danub, i cili ka ngrirë në disa pjesë të tij në Hungari si...
1 javë 2 ditë më parë 0

VIDEO/ Efektet e borës, makina kundravajtje në unazën e Tiranës

Me ardhjen e borës në kryeqytet dolën në pah edhe “të çmendurit”. Në një situatë të tillë delikate...
1 javë 3 ditë më parë 0

Keni ftohtë nga këmbët? Ja çfarë duhet t’u bëni këpucëve (Video)

Në një video që qarkullon në rrjetet sociale, e cila deri më tani ka mbi 2 milionë shikues,...
1 javë 4 ditë më parë 0

Iluzionisti qëllon veten me plumb në gojë, por gjërat nuk shkojnë sipas parashikimit (VIDEO)

David Blaine, një iluzionist i njohur amerikan, ka provuar një truk të rrezikshëm, që të ndalë...
1 javë 5 ditë më parë 0

Pronari bën seks me shitësen me dyqanin hapur (VIDEO +18)

Një video e publikuar nga mediat britanike tregon momentin kur kamerat e sigurisë kanë filmuar një...
1 javë 6 ditë më parë 0

Shihni si i shkrijnë depozitat në Kashar (Video)

Po shpërndahet me shpejtësi në internet një video që tregon se si shkrihet një depozitë uji në...
2 javë 12 orë më parë 1

Të rinjtë sfidojnë "Lali Erin", ngjiten në majën e Dajtit (VIDEO)

Kryebashkiaku Erion Veliaj kishte paralajmëruar qytetarët që të shmangnin ngjitjen në malin e...
2 javë 1 ditë më parë 2

Striptistet në Durrës sfidojnë dëborën, shihni pamjet (FOTO/ VIDEO)

Këto vajza nuk kanë dashur t’ja dinë nga i ftohti që mbërtheu Durrësin mbrëmë, teksa u zbardh...
2 javë 3 ditë më parë 0

Trafik si ky s'keni parë ndonjëherë (Video)

Nëse ankoheni për trafikun në qytetet ku jetoni, kjo video do t'ju ngushëllojë. Pamjet filmike të...
2 javë 3 ditë më parë 0

VIDEO/ Shihni si goditet turistja nga rrufeja në plazh

Një 25 -vjeçare u godit nga një rrufe teksa po shëtiste në një plazh të brazilit. Momenti i...
2 javë 4 ditë më parë 0

VIDEO/ Çifti kthehet në shtëpi, ajo që gjeti në krevat e shokoi

E keni parasysh kur dilni me partnerin/partneren tuaj nga shtëpia dhe ktheheni pas një dite të...
2 javë 4 ditë më parë 0

VIDEO hit në internet/ Heroi 2-vjeçar shpëton binjakun e tij

Kanë hapur sirtarët e dollapit për tu ngjitur sipër tij, dhe ajo qe ka ndodhur është kjo qe shihni...
2 javë 5 ditë më parë 0

VIDEO/ I propozon të dashurës për martesë, por ajo...

Kjo video është xhiruar në një koncert muzikor në Dallas, Teksas. Një djalë shkon t’i propozojë të...
2 javë 5 ditë më parë 0

Cilat janë devetë? FOTO që trazon rrjetin edhe pas një dekade

Kjo foto është shkrepur në vitin 2005 nga fotografi George Steinmetz. Një iluzion optik mjaft i...
2 javë 5 ditë më parë 0

Vdiq duke mbrojtur të fejuarën, poezia e vajzës përlot botën

Ata kishin zgjedhur të festonin këtë ditë të shënuar dhe të festonin Vitin e Ri në lokalin turk qe...
3 javë 5 orë më parë 0

VIDEO/ Çfarë ndodh nëse ndez 10 mijë fishekzjarrë në të njëjtën kohë

Çfarë ndodh nëse ndez 10 mijë fishekzjarrë në të njëjtën kohë? Mund të duket interesante. Shiheni...

Pages