VIDEO+18/ Filmon gruan nudo në shtëpi dhe e poston në internet

Një burrë nga Krimea ka publikuar një video ku shfaqet edhe gruaja e tij e zhveshur totalisht. Ai përmes kësaj video është munduar që t’ju tregoj të gjithëve për bukurinë e gruas së tij. Ajo po cilësohet edhe si “Hirushja e Krimesë” për shkak të bukurisë përrallore që ka.

Komentet

Comments

nxirre njehere nga kryeministria

Pse vella te duket si majlinda bregu kjo qe ta nxjerri nga KM?

Pse vella te duket si majlinda bregu kjo qe ta nxjerri nga KM?

Jo! Mua me duket si Mimi striptistja

Add new comment