VIDEO+18/ Seks oral në plazh, irritohen pushuesit

Një video e xhiruar në plazhin e Jesolo në Itali tregon një çift të papërmbajtur që po kalojnë momente intime në pavarësisht pushuesve të tjerë dhe shumë fëmijëve. “Duhet të bëjmë diçka. Duhet të telefonojmë dikë” – thotë një zë femre që xhiron videon./lapsi.al/

Komentet

Add new comment