Si nëpër filma/ Vajza e arrestuar heq prangat dhe vjedh makinën e policisë (Video)

Kamerat e policisë filmuan një moment të pabesushëm, kur një vajzë e arrestuar për vjedhje dyqani arriti të heqë prangat dhe të vjedhë makinën e policisë ku ishte mbyllur. Toscha Sponsler, 33 vjeç, nga Teksasi u lirua nga prangat në sediljen e pasme të makinës së policisë, në një moment kur policët po kryenin veprimet për vjedhjen e saj. Ajo më pas mori makinën dhe u largua me shpejtësi. Në një moment humbi kontrollin dhe doli jashtë rruge. Tentoi të merrte një shotgun që gjendej në makinë, por arma ishte e siguruar. Policët i drejtuan armët dhe u detyruan të thyejnë xhamin e makinës për ta nxjerrë jashtë dhe për t'i vënë edhe njëherë prangat. Shihni videon më poshtë në lapsi.al. 

Vjedhja e makines se policise by lapsi-al

The incredible moment a woman who's arrested for shoplifting slips off her handcuffs and steals a police car  pic.twitter.com/W1Jp18FUBS

— BBC News (World) (@BBCWorld) September 6, 2017

Komentet

Add new comment